Tary - o mně

O MNĚ

O MNĚ

O MNĚ

Jmenuji se Taras Povoroznyk, přezdívají mi Tary, narodil jsem se 22.listopadu 1992 na Ukrajině, přistěhoval jsem se do České republiky v devíti letech, teď bydlím v Říčanech u Prahy. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu se zaměřením na informační technologie v Praze.

Tary Profil

Už od raného dětství jsem obdivoval filmy s Jackie Chanem a ninjama, chtěl jsem umět to co oni. Ve 13 letech jsem narazil na film Yamakasi a chtěl jsem jako oni v tom filmu "Být svobodný a volně se pohybovat", začal jsem šplhat na zdi a skákat z nich. Až v dubnu 2008 jsem se dostal k parkouru, od té doby naplno rozvíjím své pohybové schopnosti a jsem šťastný za každý pokrok.

V roce 2011 mě oslovil Jan Hanko s nabídkou členství v parkourovém týmu Urban Sense, přijal jsem nabídku a doteď jsem členem. Tým vznikl hlavně kvůli prezentaci parkouru veřejnosti a komerci. Jako tým jsme se účastnili soutěže Česko Slovensko má talent 2012, získali sponzora Adidas Originals a partnera HTC One.

V současné době pravidelně vyučuji parkour v Říčanech. Mám za sebou spoustu úspěšných parkour/freerun workshopů pro začátečníky i pokročilé, které sám pořádám po celé republice, rád pomáhám lidem s jejich tréninkem. Často mívám vystoupení na nejrůznějších akcích (firemní večírky, plesy, festivaly nebo diskotéky). Mám také nemalé zkušenosti s natáčením reklam a filmů, ve filmech jsem většinou dablér/kaskadér.

Do budoucna bych chtěl cestovat po celém světě a poznávat světové runnery/tracery, kteří jsou pro mě vzorem a inspirací.

Tary - klienti